top of page

Nasze wydarzenia

U nas zawsze coś się dzieje

Wolontariat w DPS

Nasi wolontariusze odwiedzają trzy DPS-y we Wrocławiu niosąc ewangelię, miłość i nadzieję. Spotkania odbywają się indywidualnie, w grupach oraz okazjonalnie na świetlicy w większym gronie. Spotkania w DPS są jednocześnie wielkim wyzwaniem, wielką radością i satysfakcją. Pracy jest dużo i ciągle potrzeba chętnych, którzy dołączą do tej służby.

Może to będzie Twoje miejsce pracy dla Pana?

Ewangelizacja na Dworcu Głównym

W prawie każdy poniedziałek grupa chętnych  idzie na Dworzec Główny głosić ewangelię i rozdawać Nowe Testamenty. Ta misja łączy braci i siostry z różnych zborów, którzy wytrwale sieją ziarno Słowa. Dzięki temu wiele osób mogło usłyszeć dobrą nowinę, otrzymać egzemplarz NT i zostać zachęceni do szukania Boga.

"Żniwo jest wielkie, a pracowników mało". Prośmy Pana żniwa, aby posłał pracowników.

Misja wśród studentów

Młodzież rozpoczęła misję skierowaną do studentów Wrocławia. Spotkania są organizowane na terenie kampusów i akademików. Podstawą misji jest Kurs Alfa, który opiera się na inspirujących krótkich filmach i otwartej dyskusji w grupach. Zachęcamy do udziału w spotkaniach każdego młodego człowieka, aby skonfrontował się z najważniejszymi pytaniami życia i mógł swobodnie o nich porozmawiać.

Nadchodzące wydarzenia

  • 16 mar 2024, 10:00 – 17:00
    Wrocław, Niedźwiedzia 17, 54-232 Wrocław, Polska
    Skuteczne, bardzo praktyczne narzędzie, które pomoże Ci w Twojej indywidualnej ewangelizacji! Pozbędziesz się strachu i unikniesz błędów często popełnianych w ewangelizacji! Dowiesz się i nauczysz: Jak nawiązywać i utrzymywać relacje Jak zaprosić przyjaciela do studium Ew. Jana
bottom of page